logo yeni

dsd

Hem hobi hem ev ekonomisine katkı

Türkiye’de ve dünyada en çok tercih edilen markalar arasında yer alan ve ülkemizde endüstriyel tekstil makineleri lideri Uğur Makine A.Ş.’nin distribütörlüğünde satışa sunulan Brother ev tipi dikiş-nakış makineleri, şimdi Türk tüketicisinin beğenisine sunuluyor.Dünya kadınlarının ve tekstil atölyelerinin vazgeçilmez markası Brother’ın ev tipi dikiş-nakış makineleriyle hobinizi kazanca, mesleğinizi bir sanata dönüştürmek artık elinizde. Dikiş-nakış ve piko konularında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ve hobilerinizi gerçekleştirmenize fırsat sağlayacak olan Brother ev tipi makineler, ailenizin en çalışkan üyesi olmaya aday.

DİKİŞİ SANATA DÖNÜŞTÜRÜN
“Dikiş yeteneği kadının doğasında vardır” sloganıyla hareket eden Brother, birbirinden zengin dikiş ve nakış desenleriyle hanımlara yaratıcılıkta sınır tanımayacakları geniş seçenekler sunuyor.YÜKSEK TEKNOLOJİ
Tüm tam devirli dikiş özelliği olan Brother’larda markanın patentli dikiş ayakları kullanılarak overlok, pul, payet, boncuk, biye ve plise dikişleri rahatlıkla yapılabiliyor.

Brother endüstriyel dikiş makinelerinden sonra, şimdi de ev tipi dikiş-nakış makinelerinin distribütörlüğü için Shinji Tada’yla el sıkışan Uğur Makine Genel Müdürü Temel Kamiloğlu, çok kısa sürede sektörün en çok tercih edilen isimleri arasında yer alacak olan bu dev markanın bayilik fırsatını değerlendirmek isteyenler için yeni bayilikler vereceklerini söylerken, sözlerine şöyle devam ediyor: “Biz Uğur makine olarak Türk insanının dinamizmine inanıyoruz. Ev ekonomisine katkının gün geçtikçe daha da önem kazandığını, dikiş ve nakışın bayanlara en fazla hitap eden hobilerden biri olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, bu alana yatırım yapmakta tereddüt etmedik. Bugün gelir seviyesi daha yüksek olan Avrupa ülkelerinde ve Amerika’da dahi önemli miktarda ev tipi dikiş ve nakış makinesi satılmaktadır. Biz, Brother dikiş makinalarının çok kısa sürede birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de pazarın lideri olacağına inanıyoruz. Ayrıca sadece makine satmakla kalmayıp dikiş ve nakış konusunda eğitimler düzenlemek, meslek edindirmeye yönelik sosyal sorumluluk projelerini desteklemek de hedeflerimiz arasında.”

video-1

video-2

video-3

Brothertr Twitter

video-4

Sosyal Medya

Contact  0212 444 0 915

mail  brotheraile@brothertr.com 

facebook dark twitter dark youtube dark rss dark